hello world!
Zverejnené: 17 júla, 2023

Vycestovali sme za debarierizáciou do okresu Nové Zámky

Ďalšia z našich inštalácií stoličkových výťahov sa uskutočnila v okrese Nové Zámky. Bytový dom sme v istom zmysle povýšili na vyšší level efektívnosti, keďže práve vďaka riešeniu, ktoré sa nám podarilo vymyslieť, sme do bytového domu vytvorili bezbariérový prístup.

Moderné riešenie riešenie s moderným výťahom

Dá sa povedať, že ide o klasický prípad modernizácie, ktoré vám pravidelne prinášame. V bytovom dome má jeden z obyvateľov zhoršenú mobilitu a prístup po schodoch bol pre neho dlhodobo náročný a neprijateľný. Hoci ide len o jedno menšie schodisko, i to robilo komplikácie a sťažovalo jeho každodenné fungovanie. Pre niekoho pár schodov nepredstavuje záťaž, ktorá by si vyžadovala plošinu, avšak, pre nášho klienta išlo o tú najväčšiu prekážku, ktorú musel prekonávať.

To najlepšie pre vás a na mieru vašim potrebám

Najskôr sme teda prišli na obhliadku daného miesta, kde sme si prezreli všetko potrebné v rámci výberu, vhodnosti a riešenia stoličkového výťahu. Po dohode a vzájomnej komunikácii s klientom sa zvolil model stoličkového výťahu Minivator 1000, ktorý je určený práve na priame schodiská a v tomto prípade najviac vyhovoval do daného prostredia v bytovom dome.

Kvalita na dosah, ukrytá v prémiových materiáloch

Stoličkový výťah je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sú extrémne odolné. Je určený na prepravu imobilných osôb s priamou dráhou, pripravený na každodenné používanie. Dokonca aj v prípade výpadku elektrického prúdu bude výťah pojazdný, keďže batéria je neustále dobíjaná.

Myslíme na detaily, aby sme vám dopriami maximálne pohodlie

Stoličkový výťah je tiež veľmi praktický a účelovo vybavený tak, aby spĺňal vaše očakávania. Sedačka je sklápateľná, čo značí, že ušetríte priestor na schodisku v prípade, ak výťah nebudete využívať. Svojimi celkovými rozmermi tiež ušetríte priestor na schodisku, čo je určite len a len plusom. Celkový dizajn stoličkového výťahu je minimalistický a nadčasový.

Sedačka sa pohybuje po vodiacej koľajnici, ktorá je vyrobená z ušľachtilého hliníka. Vodiaca koľaj je úzka, nezaberá veľa miesta. Nosnosť výťahu je až do 200kg.

Aká je cena stoličkového výťahu?

Finálna cena tejto výťahovej plošiny vždy závisí od viacerých parametrov, ktoré ste si vybrali. Dôležitosť hrá napr. dĺžka vodiacej koľajnice, sklon dráhy schodiska, výber spôsobu kotvenia a doplnkov a pod.

Vopred je však nutné presne zamerať vaše schodisko priamo na mieste, kde sa bude inštalácia realizovať. Využite možnosť nášho bezplatného zamerania a obhliadky kdekoľvek na Slovensku. Ozvite sa nám na bezplatné číslo 0800 199 060, alebo nám napíšte na email: velcon@velcon.sk, kde vám rovnako veľmi radi bezplatne poradíme.

Skúste si konfigurátor zdvíhacích zariadení

Radi by sme však podotkli, že viac než na cenu je nutné venovať pozornosť práve vhodnosti konkrétneho modelu. Práve na to sme vytvorili konfigurátor, ktorý vám pomôže nájsť presne to, čo hľadáte.

Na základe vami vyklikaných preferencií, presných požiadaviek či vlastností vám automaticky budú nájdené a odporúčané produkty, ktoré budú spĺňať vaše zadanie. Neváhajte využiť túto možnosť, vďaka ktorej sa vám môže podariť nájsť to, čo dlhodobo potrebujete a neviete nájsť. Pustite sa do toho práve tu: https://www.velcon.sk/konfigurator

 


  Máte záujem o podobné riešenie?
  Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Nonstop bezplatná infolinka

  0800 199 060
  Support develop by Greativity.sk