Stoličkový výťah MINIVATOR 1000

Stoličkový výťah MINIVATOR 1000 je určený na prepravu imobilných pacientov a to najmä na schodisku s priamou dráhou. Ide o najžiadanejšie riešenie na prekonávanie priamych – jednoramenných schodísk v interiéroch, ale aj v exteriérových podmienkach.

 

Dodanie tohto stoličkového výťahu je možné ihneď

 

Dizajn

Stoličkový výťah bol navrhnutý v tzv. Slimline dizajne, ktorý vďaka svojmu sklopeniu zaberie minimálny priestor potrebný na pohyb po schodoch. Sedačka bola navrhnutá tak, aby zaručila maximálny komfort, ktorý v spojení s jemným dizajnom vytvára produkt vhodný do akéhokoľvek typu interiéru. Výťah sa pohybuje po vodiacej koľajnici z ušľachtilého hliníka, ktorá sa uchytáva priamo do schodiska.

Inštalácia

Na inštaláciu tohto typu stoličkového výťahu je potrebných iba pár hodín prác, ktoré nevyžadujú špeciálne stavebné úpravy.

Bezpečnostné prvky

Stoličkový výťah MINIVATOR 1000 je vybavený otočným sedadlom, ktoré sa v cieľovej stanici otočí, aby prepravovná osoba mohla pohodlne vystúpiť čelom k cieľovej ceste. V prípade, že má schodisko svoj cieľ v 90° zákrute, tak je možné doinštalovať plošinový systém. Tento systém pracuje v spojení so schodiskom a po dosiahnutí konca jazdy sa plošina spustí a vytvorí most medzi schodiskom a cieľom jazdy. Systém a spôsob jazdy funguje rovnakým spôsobom aj v opačnom smere.

Stojan je chránený kľúčovým spínačom, vďaka ktorému po zapnutí jednoduchým spôsobom ovládate smer jazdy. Ku verzii stoličkového výťahu určenej do exteriéru dodávame aj nepremokavý plášťom na zakrytie. Vďaka ktorému  zabezpečíte jeho neustálu pripravenosť na opätovné použitie.

Máte záujem o tento stoličkový výťah, alebo iné podobné riešenie?

Kontaktujete na bezplatnej infolinke 0800 199 060 a  radi vám vypracujeme projekt a zameranie úplne bezplatne.

Máte záujem o stoličkový výťah?
  • Stoličkový výťah - M1000
  • Minivator 1000 - Stoličkový výťah
  • Stoličkový výťah - M1000
  • Stoličkový výťah Minivator - Roloženie
Získajte stoličkový výťah cez finančný príspevok od štátu
KONTAKTUJTE NÁS

Nonstop bezplatná infolinka

0800 199 060
Support develop by Greativity.sk