Stoličkový výťah
XCLUSIVE

Stoličkový výťah XCLUSIVE kombinuje súčasný dizajn s najmodernejšou technológiou a to za prijateľnú cenu.

Svojim vzhľadom sa môže stoličkový výťah pochváliť modernými líniami, jemnými krivkami a tlmenými tónmi, ktoré mu pridávajú na modernom vzhľade. Výťah je kompaktný vo všetkých ohľadoch, čoho dôkazom je aj úzky pás a opierka v tvare diamantu. Čalúnenie sedačky je odnímateľné a vhodné na pranie. Tento model dodávame v rôznych tvaroch, materiáloch a množstve bezpešnostných prvkov. Schodisková sedačka spĺna všetky predpoklady na komfortné a bezpečné presúvanie imobilných osôb. Ide totiž o najideálnejšie riešenie bezbariérového prístupu v kategórií stoličkových výťahov.

Stoličkový výťah XCLUSIVE a jeho dizajn

Sedačka Xclusive prepája moderný dizajn a kompaktnú štíhlosť, ktorá šetrí nemalé miesto na chodisku v sklopenej a zaparkovanej polohe. Xclusive má veľmi komfortnú, dostatočne hlbokú a širokú sedaciu časť, ktorá ponúka príjemný a bezpečný prevoz imobilnej osobe po schodisku.

Bezpečnosť

Model stoličkového výťahu Xclusive ponúka aj samonavíjací bezpečnostný pás, spolu s jednoduchým smerovým ovládačom priamo na sedačke.  Stoličkový výťah je vyrobený v najvyššom bezpečnostnom štandarde, ktorý z neho robí spoľahlivého partnera pri každodennom prekonávaní schodiskových bariér.

Máte záujem o Stoličkový výťah XCLUSIVE?

zavolajte nám na našu bezplatnú infolinku 0800 199 060, kde vám veľmi radi poradíme a pripravíme projekt a zameranie úplne bezplatne.

Produktové video

Aj na tento produkt vám pomôžeme získať štátny finančný príspevok pre ŤZP.