hello world!
Published: 5 júna, 2019

Stoličkový výťah s maximálnym prispôsobením na akékoľvek schodisko

Schodiskový výťah Freelift

 

Stoličkový výťah je jedným z najosobnejších pomocníkov, ktorý si imobilný a ŤZP radi zaobstarajú aj priamo do svojich domovov. Schodisko je bariéra, ktorú je neraz potrebné odstrániť a výťah na schody so stoličkou, ktorý vás odvezie hore aj dole je tým najvhodnejším zariadením.

 

Vo Velcon radi poradíme, aký typ zariadenia je pre vás najvhodnejší

Existuje viacero typov a modelov, z ktorých si aj u nás vo Velcon-e môžete vybrať. Stoličkové výťahy ako Acorn 180 alebo 130 sú vynikajúcimi pomocníkmi a hodia sa ako do interiéru, tak a do exteriéru, avšak nemajú takú flexibilitu a výhodu, ako má zdvíhacie zariadenie Freelift. Ide o stoličkový výťah, ktoré má ako jedno z mála zariadení rúrkovo zakrivené vodiace koľajnice, ktoré sa výborne hodia na úzke, točité a strmé schody.

Rovnako to bolo aj v prípade nášho nedávneho klienta, ktorý do svojho rodinného domu potreboval stoličkový výťah na viacpodlažné úzke a točité schodisko vo viacerých smeroch a zároveň bolo potrebné ponechať priestor na schodisku aj pre ostatných chodcov, resp. členov domácnosti.

 

Prišli sme, zamerali sme, navrhli sme projekt na schodiskový výťah a klient bol viac ako spokojný

Samotná inštalácia stoličkového výťahu Freelift pre imobilných obsahuje sklopnú koľaj v dolnej časti, kde imobilný nastupuje. Je to preto, aby sa uvoľnil priestor pod posledným schodom na dolnej podeste, ktorá je v tomto prípade zároveň aj prechodovou chodbou v dome. Horné posledné poschodie, ktoré je zároveň aj parkovanie pre imobilného, kde z výťahu vystupuje je riešené pomocou predĺženého konca vodiacej koľaje, zahnutého do 90 stupňového uhla pre bezpečnejšie vystupovanie na hornej podeste.

 

Za nás a stovky našich spokojných klientov môžeme tento typ stoličkového výťahu len odporučiť

Výťah je svetelne podsvietený pre lepšiu orientáciu v tme. Obsahuje vysoko výkonné batérie, ktoré vydržia aj na dlhé schodiská a trate, možnosť vybrať si farbu zariadenia a prispôsobiť ho svojmu vkusu a dva diaľkové ovládače s jednoduchým a pohodlným ovládaním. Čo klienti najviac oceňujú je bezpečnosť s ľahko vyťahovateľným bezpečnostným pásom a otáčanie sedadla v rôznych smeroch a uhloch pre úplné prispôsobenie tvaru schodiska a aj nástupu a výstupu.

Vždy keď inštalujeme akékoľvek zdvíhacie zariadenie, tak sa snažíme, aby bolo čo najviac užitočné pre pacienta a čo najmenej obmedzujúce pre zvyšok domácnosti alebo členov rodiny. Nemusíte mať vôbec predstavu, čo je pre vás najlepšie a ako to navrhnúť a zmontovať, aby ste mali čo najmenšie starosti. My veľmi radi prídeme, bezplatne vám všetko zmeriame, poradíme, vypracujeme návrh aj s cenou a na vás už bude len samotné rozhodnutie.

 


  Máte záujem o podobné riešenie?
  Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Nonstop bezplatná infolinka

  0800 199 060
  Support develop by Greativity.sk