hello world!
Published: 9 novembra, 2018

Stoličkový výťah na priame schodisko pre imobilných a seniorov | Ukážka Inštalácie

Stoličkový výťah Acorn 130

Uvažovali ste aj vy, alebo niekto z vášho okolia o riešení bezbariérovej výzvy na priamom schodisku? Vo viacerých prípadoch je pri priamom alebo točitom  schodisku ideálnym riešením práve schodiskový výťah. V súčasnosti máme za sebou jednu veľmi úspešnú inštaláciu, ktorou sa hrdo môžeme pochváliť. U klienta sme riešili práve výzvu bezbariérovosti na priamom schodisku.

Projekt bezbariérovosti

Bezplatným návrhom bezbariérového riešenia a následnou inštaláciou vznikol výsledok, ktorý môžete vidieť na priložených fotografiách.

Stoličkový výťah - Ideálny pomocník na prekonávanie bariér

V projekte bol použitý stoličkový výťah na priamu dráhu schodov Acorn 130, a to v modelovom prevedení, ktoré je určené pre vonkajšie prostredie. Je odolný proti poveternostným vplyvom a k jeho výberu sme spoločne s klientom pristúpili práve preto, že je ihneď dostupný na dodanie a následnú inštaláciu. Keďže si náš zákazník želal, aby bola inštalácia zrealizovaná čo najskôr, tak bolo rozhodnuté. Acorn 130 je veľmi praktické a profesionálne zariadenie, ktoré máme u nás vo Velcone takmer stále skladom, čím sa stáva ideálnou voľbou pre každého, kto potrebuje problém s bezbariérovosťou vyriešiť čo najskôr.

Preto pokiaľ vy alebo niekto z vášho okolia hľadá podobné riešenie na problematických schodoch, tak sa nám stačí ozvať na bezplatnú infolinku. Veľmi radi vám poradia naši odborníci priamo telefonicky a rovnako u nás získate bezplatné vypracovanie projektu a pomoc s vybavením štátneho finančného príspevku. Všetko je úplne zadarmo a automaticky pre každého, kto má záujem.


  Máte záujem o podobné riešenie?
  Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Nonstop bezplatná infolinka

  0800 199 060
  Support develop by Greativity.sk