hello world!
Published: 21 októbra, 2016

Stoličkový výťah ACORN teraz ešte spoľahlivejší a bezpečnejší

Stoličkový výťah ACORN je jedno z najobľúbenejších mobilných zariadení na slovenskom trhu, predovšetkým vďaka mimoriadne výhodnému pomeru kvalita/cena. Dobrou správou pre všetkých záujemcov je, že teraz navyše prešiel viacerými inováciami, ktoré ešte zvýšili jeho spoľahlivosť a bezpečnosť.

Všetky realizované inovácie spĺňajú prísne pravidlá certifikačných orgánov Európskej únie a boli preverené dlhodobými a náročnými testami. To všetko v súlade s novou legislatívou.

Inovácie elektroniky pre plynulejšiu prevádzku
Najnovšia verzia stoličkového výťahu je vybavená novou elektronikou, presnejšie najnovšou PCB doskou. Ide o akýsi „mozog“ celého systému, ktorý sa viac stabilizoval a prináša ešte plynulejšiu prevádzku. Tú zabezpečuje aj nový typ praktických dobíjateľných batérií, ktoré majú dlhšiu výdrž a životnosť. Vďaka tomu sa zlepšila nielen kvalita produktu, ale aj kvalita servisu.

Ešte vyššia kvalita servisu
V minulosti sa nám stávalo, že po úplnom vybití batérií došlo aj k vymazaniu programu jazdy šikmej schodiskovej sedačky. Inštalácia tohto zariadenia totiž zahŕňa nielen vyskladanie vodiacej koľajnice, ale aj následné programovanie jazdy motora. Toto programovanie je časovo náročnejšie a ak došlo k jeho vymazaniu, znamenalo to výjazd nášho technika a niekoľkohodinový úkon nápravy. Tomu je teraz koniec! Aktuálny systém stoličkového výťahu ACORN si napriek vybitým batériám uchováva program jazdy, čím sa eliminuje obmedzenie prevádzky sedačky na pár hodín. Stačí už len dobiť batérie a sedačka ja opäť plne funkčná.

Nový názov – ACORN 180
Spomínané inovácie sa premietli nielen do zlepšenia prevádzky zariadenia a kvality servisu, ale aj do miernej úpravy typového označenia šikmej schodiskovej sedačky. Aktuálne sa už nebudete stretávať s označením ACORN 80, ale s novým označením ACORN 180. V prípade záujmu o tohto vynikajúceho pomocníka pre imobilné osoby a ich opatrovateľov nás neváhajte kontaktovať na bezplatnej infolinke 0800 199 060. Veríme, že s inovovaným stoličkovým výťahom ACORN 180 budete maximálne spokojní.


  Máte záujem o podobné riešenie?
  Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Nonstop bezplatná infolinka

  0800 199 060
  Support develop by Greativity.sk