hello world!
Zverejnené: 31 januára, 2022

Stoličkový výťah Acorn 180 bezpečne slúži po novom aj v Košickom okrese

Stoličkový výťah na schody

Stoličkový výťah Acorn 180 v minulosti nie zadarmo získal významné ocenenie „Zlatá Incheba“ ako najlepšie hodnotené zariadenie. Hovoríme o estetickom a modernom riešení bezbariérovosti, ktoré zodpovedá bezpečnosti a súčasne i komfortu.

Flexibilnejší výťah nenájdete

Stoličkový výťah Acorn 180, resp. táto schodisková sedačka patrí medzi náš najflexibilnejší stoličkový výťah na trhu. Pýtate sa, prečo? Má totiž skvelú predispozíciu, jeho montáž je možná na akomkoľvek schodisku. Vodiaca koľajnica má špeciálne a jedinečne navrhnutý stavebnicový (modulárny) systém, čím vám vieme domáci výťah namontovať hneď, nie je nutné čakať na dodaciu lehotu na výrobu tohto stoličkového výťahu.

Skvelou správou tiež je, že naši technici vám vyskladajú akúkoľvek dráhu tohto stoličkového výťahu  priamo na mieste u vás doma.

Dodáme a nainštalujeme hneď

Ako sme už spomenuli vyššie, dodávka tohto stoličkového výťahu je ihneď. Sme pripravení namontovať vám výťah už na druhý deň. A to dokonca aj pre výťahy na schody so zákrutami a inými nezvyčajnými tvarmi, pri ktorých by ste si možno mysleli, že inštalácia výťahu nie je v takomto prípade ani len možná.

Sme plne vybavení

Naše montážne vozidlá sú vybavené rôznymi časťami vodiacej koľajnice, čo znamená, že ich môžeme kombinovať podľa vašich požiadaviek a predstáv v závislosti od tvaru vášho schodiska. Inštalácia je nesmierne rýchla. Podobne ako pri ostatných stoličkových výťahov, aj tu kotvíme výťah priamo do schodov.

Stoličkový výťah na schody

 Poradí si so všetkým, aj so strmým terénom

Ako môžete vidieť na fotografiách, v prípade tohto rodinného domu išlo o nesmierne strmý a náročný úsek, ktorý zodpovedá nebezpečnejšiemu prístupu i mobilite. Vďaka nášmu stoličkovému výťahu sa však stal bezbariérovým a dokonale prístupným pre členov domácnosti.

Možné je všetko, aj inštalácia do drevených schodov

Schodisko bolo obzvlášť úzke a strmé. Navyše, ide o drevené schody, ktoré by mohli prvotne naznačovať problém a nemožnosť inštalácie. Hoci by sa mohlo klientom zdať, že stoličkový výťah je ťažké a hlučné zariadenie, ktoré vytvára počas svojej prevádzky vibrácie, ktoré by mohli znamenať nevhodnosť spojenia materiálu so zariadením, ide o mylné zdanie. Práve naopak. Nemusíte sa obávať skutočnosti, že by stoličkový výťah fungoval na drevených schodoch nesprávne.

Výťahové zariadenie u vás doma ako vyšité

Ide o pomerne tichý a ľahký (materiálovo) výťah, ktorý počas vašej jazdy nebude spôsobovať žiadne otrasy a hlučné zvuky. Je preto ideálny a vhodný aj do domácnosti či prostredia, kde ide o drevenú konštrukciu – schodisko a pod. V tomto prípade sme zvolili verziu pre vonkajšiu koľaj, a to práve preto, aby sme úzkosť schodiska využili v čo najväčší prospech, a komfort pri jazde bol maximálne zaručený, čo sa nám podarilo. Výhodou je teda tiež i ozubenie na vodiacej koľajnici, ktoré nie je viditeľné.

Cena stoličkového výťahu

Finálna cena stoličkového výťahu Acorn 180 nie je jednotná, keďže závisí od mnohých faktorov. Ak chcete mať predstavu, koľko by stál tento stoličkový výťah vo vašom prípade, uričte nás neváhajte kontaktovať na našej bezplatnej infolinke 0800 199 060, a dohodneme si bezplatnú konzultáciu. Prípadne nám môžete napísať:


  Máte záujem o podobné riešenie?
  Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Radi vám so všetkým poradíme a vytvoríme bezplatnú cenovú ponuku na základe vašich preferencií toho ktorého prevedenia. Rovnako vám radi pomôžeme aj s vybavením štátneho príspevku na výťahové zariadenie, a to do výšky až 95% hodnoty ceny zariadenia.

  Nonstop bezplatná infolinka

  0800 199 060
  Support develop by Greativity.sk