hello world!
Zverejnené: 2 júna, 2023

REFERENCIA: Stoličkový výťah Minivator 1000 v okolí Nová baňa

Inštalácia stoličkového výťahu v okolí Nová Baňa bola v tomto prípade riešená do 2. poschodia, keďže klient býva práve na tomto poschodí.

Účelovosť stoličkového výťahu na nezaplatenie

Spodná stanica je zakončená zatočením do tzv. slepého priestoru. Dôvodom je práve to, aby zaparkovaný schodiskový výťah končil v zákrute smerom ku pivniciam, kde nebude zavadzať.

Ostatným obyvateľom tak nebude prekážkou a nebude zužovať prechod po schodoch, ktorý by inak v prípade riešenia ukončenia na schodoch hrozil. Pri riešení sa snažíme vždy nájsť riešenie, ktoré bude vyhovovať obom stranám – klientovi aj ďalším obyvateľom bytového domu, keďže spoločné priestory patria všetkým jej obyvateľom. Predídete tak zbytočným nedorozumeniam, hádkam a problémom.

REFERENCIA: Stoličkový výťah Minivator 1000 v okolí Nová baňa

 

Až k dverám – Vždy pohodlne a bezpečne

V prípade hornej stanici sme postupovali rovnako, hľadeli sme na dennodenné využívanie plošiny klientom, pre ktorého bude musieť byť toto riešenie logické a praktické. Preto je ukončenie schodiskovej plošiny takmer pri vchodových dverách.

V prípade, ak klient nechá schodiskový výťah na istú dobu zaparkovaný práve v hornej stanici, môže využiť mnohé vlastnosti, ktoré pridávajú na praktickosti. Na mysli máme práve sklápateľnú sedačku, ktorá šetrí priestor na schodisku, pokiaľ sa stoličkový výťah M1000 nebude používať.

Stoličkový výťah s otočným sedadlom pre vyššiu bezpečnosť

Navyše, sedadlo je otočné, čo znamená, že sa v cieľovej stanici dokážete otočiť tak, že dokážete vystúpiť k podeste. V prípade, ak nás o to požiadate, vieme vám dodať aj plne automatické otáčanie sedačky v stanici.

Menej je viac

Vodiaca koľaj, resp. dráha schodiskovej plošiny je vedená vnútornou stranou schodiska, čo predstavuje 2 obrovské benefity.

V prvom rade sa týmto docieli kratšia dráha, čo bezpochyby šetrí finančné prostriedky klienta, ako aj čas prepravy, ktorý je pri výstupu/vzostupe kratší. Celkovo tak ide o účelové riešenie, keď si môžeme koniec-koncov povedať, že menej môže znamenať niekedy aj viac.

 

REFERENCIA: Stoličkový výťah Minivator 1000 v okolí Nová baňa

 

Výťah je vždy pojazdný aj pri výpadku elektrického prúdu

Stoličkový výťah Minivator 1000 je vám k dispozícii aj v prípade výpadku elektrického prúdu. Pojazdný je aj vtedy, práve vďaka neustále dobíjanej batérii.

Zároveň je vybavený aj bezpečnostnými prvkami, akými sú napr. citlivé okraje (vďaka nim dokáže zastaviť, akonáhle príde na schodisku do kontaktu s inou osobou alebo cudzím predmetom).

Zaujíma vás cena podobného debarierizačného riešenia so stoličkovým výťahom?

Určite vás hneď na začiatku bude zaujímať výsledná cena schodiskovej plošiny, tú vám však povedať teraz nevieme. Dôvodom je práve vaša presná predstava a požiadavky, ktoré sa odzrkadlia na rôznych parametroch. V praxi to znamená, že ide napr. o dĺžku dráhu, celkové prevedenie, doplnky a pod.

Nakonfigurujte si vlastný projekt s domácim výťahom

Nezabúdajte, že celkovo vždy závisí na správne zvolenom produkte, ktorý pre vás bude dostatočne vyhovujúci. Práve s tým vám už hneď teraz môže pomôcť náš Konfigurátor, ktorý vám ponúkne odporúčané produkty.

Ako? práve tak, že si naklikáte to, čo vám vyhovuje.

 


  Máte záujem o podobné riešenie?
  Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Nonstop bezplatná infolinka

  0800 199 060
  Support develop by Greativity.sk