hello world!
Zverejnené: 4 februára, 2022

Pozrite sa spolu s nami ako sme inštalovali stoličkový výťah Freelift na strmé točité schodisko

Elektrický stoličkový výťah na schody

Inštalácia v Košiciach je krásnym, priam ideálnym príkladom, akým unikátnym pomocníkom je stoličkový výťah Freelift v prípade veľmi strmých a točitých schodísk.

Dokáže pomôcť práve na miestach, kde by ste si prvotne mysleli, že mobilita zdravotne znevýhodnených, seniorov a imobilných nebude možná. Tento náš významný produkt potvrdzuje svoju vzácnosť aj pri tomto projekte. Keďže ide o stoličkový výťah, rodinný dom pravdepodobne obýva senior, resp. členovia domácnosti, ktorí majú zhorčenú mobilitu.

 Výhoda stoličkového výťahu nad zlato

 Ako sme už spomenuli v našich nedávnych článkoch, Freelift je ako jeden z mála výtahov rúrkovo zakrivený schodiskový výťah, čím dokáže prekonávať rôzne architektonické schodiskové bariéry strmého charakteru. Táto inštalácia je krásnym dôkazom, ako si vie stoličkový výťah Freelift poradiť aj s náročnejšími schodiskami. Problémy ako strmosť a ostrá točivosť pre neho nepredstavujú žiadnu prekážku, priam naopak, svoje vlastnosti adekvátne využíva práve na takýchto miestach.

Praktickosť na schodisku na každom kroku

Ak ste si pozorne prezreli naše fotografie, mohli ste si všimnúť jednu neobvyklú zaujímavosť. Hovoríme o ukončení ostrej zákruty v spodnej stanici, ktorá je v podstate ukončená za rohom. Dôvodom je práve skutočnosť, aby bolo vystupovanie a nastupovanie realizované mimo schodiskového priestoru. Zvýši sa tým bezpečnosť, priechodnosť a celkový komfort človeka, ktorého môžeme pokojne naložiť/vyložiť a umožníme mu tak dostatočný čas na daný úkon.

Podľa vašich preferencií

Či už ide o dizajn, prevedenie, výber farieb, všetko si môžete zvoliť na základe vašich požiadaviek. Náš vyškolený pracovník vám ochotne poradí, navrhne ideálne riešenie. Samozrejme, s vaším vlastným výberom a na základe predstáv, ktoré máte.

Spomenieme však moderný dizajn sedadla a koľaje, pri ktorom si môžete zvoliť rôzne materiály a farby. Výdrž batérii je extrémne dlhá. Stoličkový výťah je možné ukotviť aj do steny. A taktiež je dôležitým faktom možnosť inštalácie stoličkového výťahu Freelift aj pre viac poschodí.

Ozvite sa nám, v rámci celého Slovenska máme pre vás možnoť bezplatnej obhliadky a zamerania porjektu, ako aj vytvorenia bezplatnej kalkulácie. Spoločne tak dokážeme vytvoriť ideálne riešenie, ktoré vám zjednoduší živoť a pomôže fungovať plnohodntne.

Neviete si rady s výberom správneho stoličkového výťahu, alebo vás zaujíma jeho konkrétna cena?

Vyskúšajte náš najnovší konfigurátor zdvíhacích zariadení, ktorý vám pomôže sa zorientovať v ponuke našich zdvíhacích zariadení.

Alebo nám napíšte a radi vám poradíme vo všetkych vašich otázkach.


  Máte záujem o podobné riešenie?
  Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Nonstop bezplatná infolinka

  0800 199 060
  Support develop by Greativity.sk