hello world!
Published: 31 decembra, 2020

Video: Stoličkový výťah – slobodnejší a pohodlnejší život pre imobilných a seniorov

Stoličkový výťah pre imobilných

Naďalej pokračujeme v tvorbe videí, v ktorých Vám postupne predvádzame naše produkty, aby ste si ich dokázali lepšie predstaviť a nebáli sa ich používať. Najpredávanejšie z našich zariadení – stoličkový výťah FreeLift – Vám bližšie predstaví náš obchodný zástupca pre Považie a Kysuce Anton Holubek.

Video sa natáčalo v našom novootvorenom showroome v Bratislave. Sídli na Račianskej ulici č. 77 a nájdete v ňom výber našich najžiadanejších zariadení, ktoré si tu môžete vyskúšať na vlastnej koži. Klienti si vždy pochvaľujú, ak majú možnosť skúsiť si rôzne produkty, spýtať sa na ich možnosti a funkčnosť, poradiť sa v prípade, že sa im nejaké funkcie nedaria hneď zvládnuť a pod. Preto sme popri Vlkanovej vytvorili aj druhý showroom, tentokrát na západe Slovenska. Veríme, že Vám tak pomôžeme – predstavíme Vám jednotlivé produkty, vysvetlíme ako fungujú a zaškolíme Vás tak, aby ste ich vedeli pohodlne a bezpečne využívať aj doma, resp. kdekoľvek, kde ich budete potrebovať. Samozrejme, zaškoľujeme Vás nielen priamo v našom showroome, ale pri každej z inštalácií, ktoré realizujeme u Vás doma, v práci, či vo verejných inštitúciách. Obhliadky a zamerania robíme v rámci celého Slovenska zadarmo.

Adaptabilný výťah na schody, ktorý ušetrí veľa miesta

Máme viacero typov výťahov na schody. Vyberáte si ich podľa toho kde a na aké účely ich budete používať. Často žiadanými sú stoličkové výťahy v bytovom dome, ale aj stoličkové výťahy pre vonkajšie použitie. Samozrejme, pri všetkých sú rôzne variácie, s ktorými sa dá pracovať (farebné prevedenia, materiály a pod.). V tomto prípade Vám náš Anton predstaví najžiadanejší spomedzi všetkých našich produktov – stoličkový výťah FreeLift.

Je optimálnym riešením na presuny imobilných osôb rovnako ako aj seniorov, pre ktorých už strmšie schody bývajú rizikom. Má množstvo výhod. Bezpečne a komfortne zvláda strmé i špirálovité schodiská. Keďže sa pohybuje po nízkej jednorúrkovej koľajnici, ktorá nezaberá veľa miesta, je ideálnym riešením aj na úzke schodiská (65 cm). Funkcia TURN&GO zabezpečuje otočenie sedadla počas jazdy, čím sa opäť zmenšuje priestor potrebný na prejazd. Šetrný ku okolitému priestoru je aj tým, že má sklápateľné časti – opierku na nohy, ruky i sedadlo. Pokiaľ ich zložíte, rýchlo a jednoducho vytvoríte solídny priestor pre ostatných členov domácnosti. A ako jediný výťah na trhu Vás vďaka veľkokapacitným batériám a ich dlhej výdrži dokáže viac krát vyviezť nahor aj nadol až do výšky 4. poschodia, preto ho často inštalujeme na chodby bytových domov.

Našich klientov zároveň teší naozaj jednoduché ovládanie. Ako ste videli aj na videu, z hornej dokovacej stanice si tento stoličkový výťah môžete privolať pomocou diaľkového ovládača a následne sa pomocou tlačidiel viete dostať kam potrebujete. Pravdaže, súčasťou našich inštalácií sú aj zaškolenia, aby ste zariadenie vedeli svojpomocne a bez strachu používať.

Aká je cena stoličkových výťahov?

Tým, že aj kolega Anton spomínal, že tieto stoličkové výťahy majú variabilné možnosti – dajú sa využiť v rodinných domoch, v panelákoch, či v rôznych inštitúciách, je jasné, že stanoviť im jednotnú cenu nie je reálne. Vždy závisí od toho, aká bude celková dráha, sklon schodiska, spôsob kotvenia, množstvo potrebných zákrut, ale aj špecifické požiadavky klientov. Preto Vám vždy odporúčame ozvať sa nám a dohodnúť si bezplatnú obhliadku, na základe ktorej Vám predostrieme cenovú kalkuláciu.

Príspevok na stoličkový výťah

V prípade, že budete mať záujem, vieme Vám poradiť aj so žiadosťou o finančný príspevok od štátu na kúpu takéhoto zdvíhacieho zariadenia. Radi Vám pomôžeme. Možno priamo aj náš Anton Holubek, ktorého ste už práve spoznali.


  Máte záujem o podobné riešenie?
  Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Nonstop bezplatná infolinka

  0800 199 060
  Support develop by Greativity.sk