Stoličkový výťah MINIVATOR 2000

Stoličkový výťah Minivator 2000 je ideálnym pomocníkom, ktorý slúži na prepravu telesne znevýhodnených a imobilných osôb na schodisku s variabilnou dráhou v zákrutách, alebo pri zmene sklonov. Vďaka komfortnej sedačke s jednoduchým ovládaním sa pohybuje po vodiacej kolajnici s okrúhlimi trubkami.

Tento typ sedačky je uchytený do schodiska pomocou samonosntých stojok a dráha výťahu môže byť vedená vnútornou stranou schodiska tak, aby kopírovala zábradlie, alebo vonkajšou stranou po obvode schodiska popri stene. Inštalácia stoličkového výťahu nevyžaduje žiadne stavebné práce a úpravy schodiska, preto je jeho inštalácia relatívne veľmi rýchla. Súčasťou dodávky sú aj ovládače, ktoré slúžia na diaľkové ovládanie a vďaka ktorým môže stoličkový výťah ovládať aj druhá osoba.

Stoličkový výťah Minivator 2000 a bezpečnosť

Bezpečnosť je zabezpečená najmä pomalým rozjazdom, spomaľovaním sedačky v zákrutách a pomocou citlivých okrajov proti nárazu cudzích predmetov, alebo iných osôb na schodisku. Minivator 2000 dokáže prejsť cez najužšiu vnútornú zatáčku, čo v praxi znamený, že je najšetrnejším modelom k miestu vášho schodiska.

Nadčasový dizajn

K dispozícii je mnoho farieb, vďaka čomu si môžete zvolit farbu vodiacej kolajnice, alebo sedačky podľa toho, ako sa vám to hodí do vášho interiéru. Vodiacu koľajnicu je možné urobiť aj ako sklápateľnú v dolnej stanici, aby ste tak ušetrili čo najviac miesta a nebránila priechodu pod schodiskom.

Vlastnosti

  • Snímače prekážky
  • Nástenné alebo ručné ovládacie prvky
  • Nastaviteľná výška sedadla
  • Možnosť otočenia sedadla
  • Rôzne farebné možnosti
  • Vnútorný ohyb
  • Bezpečný pomalý rozjazd a spomalenie v zákrutách

Realizovateľnosť a cena inštalácie stoličkového výťahu Minivator 2000 môže byť pomerne variabilná, kedže existuje veľa možností realizácie. Preto vám odporúčame, aby ste nás kontaktovali na bezplatnom čísle a po vzájomnej dohode vám vypracujeme zameranie a projekt úplne bezplatne.

Máte záujem o tento, alebo podobný stoličkový výťah?

Kontaktujete na bezplatnej infolinke 0800 199 060na ktorej vám radi poradíme a po vzájomnej dohode vypracujeme projekt a zameranie úplne bezplatne.

Máte záujem o stoličkový výťah?
  • Stoličkový výťah Minivator 2000
  • Stoličkový výťah Minivator 2000
  • Stoličkový výťah Minivator 2000

Produktové video

Získajte stoličkový výťah cez finančný príspevok od štátu
KONTAKTUJTE NÁS

Nonstop bezplatná infolinka

0800 199 060
Support develop by Greativity.sk