hello world!
Published: 21 decembra, 2018

Video: Ďalšia vydarená inštalácia stoličkového výťahu Minivator 2000

Schody, schody a ešte raz schody sú tou najväčšou prekážkou pre imobilných, či už doma, v práci alebo vo verejných budovách. Vďaka dnešným možnostiam a novým technológiám sa táto prekážka dá hravo zvládnuť, stačí si len vybrať. Zariadenie, ktoré sa volá stoličkový výťah viete mať nainštalovaný za 1 deň a nemusíte nič meniť, búrať ani prerábať. Dokonca naň viete získať príspevok na kúpu zariadenia pre imobilného, ktorý vám vie pokryť až 95% z celkovej výšky ceny zariadenia, ktoré si vyberiete.

Schodiskový výťah - Minivator 2000

Aj s týmto sme pomohli nášmu klientovi, ktorý potreboval vyriešiť problém s dosť strmým a úzkym schodiskom, ktoré bolo navyše smerované do viacerých strán, čo môžete vidieť aj na videu. Vybrali sme preňho práve stoličkový výťah model minivator 2000, ktorý splnil všetky požiadavky, ktoré náš klient mal. Koľajnica zariadenia je uchytená na zábradlí schodiska, takže nebol potrebný žiadny veľký stavebný zásah. Komfortná sedačka má jednoduché a praktické ovládanie, pričom súčasťou balenia sú aj diaľkové ovládače, aby mohla stoličku ovládať aj iná osoba. Bezpečnosť tohto modelu je prvoradá a je zabezpečená jeho pomalým rozjazdom, spomaľovaním sedačky v zákrutách a citlivé sú aj okraje proti nárazu do cudzích predmetov alebo osôb na schodisku. Vodiaca koľajnička a sedačka sa dajú farebne zladiť s okolím a sedačka je sklápateľná, aby nezavadzala pri prechádzaní po schodoch.

Ako môžete vidieť aj na videu, rýchlosť je bezpečná a aj samotné zastavenie stoličkového výťahu je také, že imobilný môže bezpečne zosadnúť a nie je otočený v smere schodov. Tento výťah sa výborne hodí do starších domov s rôznorodým schodiskom aj pre starších ľudí, ktorí sú stále mobilní, ale schody im robia už veľký problém.

Uvažujete sa nad podobným projektom?

V našej spločnosti Velcon, vám veľmi radi pomôžeme s vypracovaním projektu úplne bezplatne. Stačí keď sa nám ozvete na naše známe kontakty.

 


  Máte záujem o podobné riešenie?
  Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Nonstop bezplatná infolinka

  0800 199 060
  Support develop by Greativity.sk