hello world!
Published: 21 októbra, 2022

Ukážka: Montáž stoličkového výťahu Acorn 130 v Seredi

Stoličkový výťah pre rodinný dom Acorn 130

Radi by sme vám predstavili našu nedávnu montáž stoličkového výťahu Acorn 130. Išlo o exteriérovú inštaláciu jedného z najpokrokovejších a najobľúbenejších schodiskových výťahov na svete. V článku vám bližšie špecifikujeme celú inštaláciu, ako aj technické parametre a vlastnosti tohto výťahu na schody.

Bezbariérovosť ako nevyhnutnosť

Využitie stoličkového výťahu Acorn 130 ocenilo už státisíce spokojných klientov, tí ho bezpečne, no najmä pohodlne využívajú pri svojich každodenných činnostiach.

Práve starostlivosť o zdravotne znevýhodneného sa v prvom rade spája s vytvorením bezbariérového prístupu, ako aj bezbariérového vstupu.

Zaručená pomoc

Zdravotné znevýhodnenie, náročná životná situácia či akékoľvek iné ťažkosti vedia život v mnohých smeroch skomplikovať. Človek je v momente nútený riešiť veci, s ktorými možno nikdy nerátal, a s ktorými sa vlastne ani nestretol.

Práve vďaka bezbariérovému riešeniu vo vašom byte či dome vám dokážeme inštaláciou našich stoličkových výťahov pomôcť a zjednodušiť život. Teší nás, že sa na nás obraciate a prenechávate nám svoju dôveru, ktorú si nesmierne vážime.

Bezbariérová rekonštrukcia v plnom prúde

V rámci prebiehajúcej rekonštrukcie na tomto dome, čo môžete vidieť aj zo samotných fotografií, sme neváhali strategicky využiť túto skutočnosť. Našich pracovníkov sme vyslali, aby dodali stoličkový výťah Acorn 130 už na druhý deň do Serede.

Vďaka našej promptnej reakcii a inštalácii sme stoličkový výťah upevnili do schodov a podujali sa na debarierizácii domu.

Praktickosť stoličkového výťahu

Na fotografiách ste sa možno pozastavili nad tým, že ukončenie v hornej stanici do schodov je nepraktické a nelogické. Opak je však pravdou, keďže tento výťah má super vlastnosť – tou je otáčanie sedačky pre lepší nástup a výstup zdravotne znevýhodneného. Pre lepšie vysvetlenie, za pomoci otáčajúcej sa sedačky v smere výstupu bude nasadanie i vysadanie jednoduchšie. Starostlivosť o zdravotne znevýhodneného, resp. presuny budú predstavovať minimálnu záťaž.

Na detailoch záleží

O detailnom spracovaní stoličkového výťahu svedčí jeho navrhnutie, ktoré spĺňalo všetky najvyššie štandardy pohodlia a bezpečnosti. Výťah na schody je určený na prepravu zdravotne znevýhodnených pacientov, seniorov či osôb, ktoré majú problém so zhoršenou schopnosťou pohybu.

Inštalácia výťahu možná dnu i von

Stoličkový výťah dokáže prekonať každý typ priameho schodiska bez akéhokoľvek problému. Vďaka svojim vlastnostiam ho možno inštalovať v exteriéri, čo bolo aj v tomto prípade, ako aj v interiéri.

Jeho moderné prevedenie a celkový dizajn je zárukou, že sa hodí do akéhokoľvek prostredia. Zároveň sa môže pýšiť minimalistickosťou, čo značí, že zaberie málo miesto, na schodoch nebude nikomu a ničomu zavadzať.

Bezbariérovosť za pár hodín

Tento stoličkový výťah sa skladá z vodiacej koľajnice a samostatného sedla sedačky. Výťah vám dokážeme práve vďaka modulárnemu systému nainštalovať za pár hodín (jednoduchým ukotvením do schodiskových stĺpikov).

Cena stoličkového výťahu Acorn 130

Keďže každá inštalácia je odlišná práve vďaka špecifickým požiadavkám a potrebám konkrétneho zákazníka, konečná cena závisí od mnohých faktorov. Či už napríklad dĺžka dráhy a koľajnice, spôsob ukotvenia, sklopné koľaje a ďalšie doplnky.

Naším odporúčaním pre vás je využitie bezplatnej obhliadky a zamerania naším špecializovaným pracovníkom v rámci celého Slovenska, ten vám ochotne so všetkým poradí a vytvorí bezplatnú kalkuláciu.

Spoločne tak vytvoríme najlepšie riešenie pre bezbariérovosť vo vašom byte či dome. Ozvite sa nám na bezplatnú linku 0800 199 060 alebo nám jednoducho napíšte na email velcon@velcon.sk. Tešíme sa na spoluprácu s vami.


  Máte záujem o podobné riešenie?
  Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Nonstop bezplatná infolinka

  0800 199 060
  Support develop by Greativity.sk