hello world!
Published: 10 júla, 2017

Stoličkový výťah už zajtra? Žiadny problém

Často sa stretávame s naozajstným prekvapením, keď ľudom povieme, že vieme inštalovať stoličkový výťah hneď na druhý deň po ich telefonáte. Neveriacky krútia hlavou. Mnohí tvrdia, že na to nemajú peniaze, že je to drahá záležitosť, že stoličkové výťahy sú len pre vyvolených, alebo, v tom lepšom prípade, že naňho budú musieť čakať veľmi dlhú dobu.

 

Áno, sú to situácie, ktoré bohužiaľ ľudia stále zažívajú u iných predajcov, vo Velcone však chápeme, že stoličkový výťah (a ani iné zariadenia pre imobilných) nie je rozmar, ale existenčne dôležitá pomôcka. Každý deň čakania navyše predlžuje nepohodlie zdravotne postihnutého, preto sa usilujeme celý proces inštalácie urýchliť na maximum. Ochotne vám poradíme rôzne spôsoby prefinancovania a spoločne nájdeme spôsob, ako bezbariérovo zdolať vaše schody aj počas častokrát zdĺhavého schvaľovania príspevku na príslušnom úrade.

Xclusive stoličkový výťah

Napríklad taký ACORN 180, stoličkový výťah určený na schodiská so zákrutami, to znamená, že vhodný aj na viacposchodové schodiská, vieme dodať a nainštalovať v podstate už na druhý deň. Na Slovensku je naša spoločnosť VELCON jeho výhradným dodávateľom. Rýchla inštalácia je však len jedným plusom. Tým druhým je naša servisná sieť. O vaše stoličkové výťahy od Velconu bude počas celej ich životnosti profesionálne postarané, a to v každom regióne Slovenska. Uvedomujeme si, že porucha stoličkového výťahu je naozaj nepríjemný moment, ktorý vie výrazným spôsobom zasiahnuť do fungovania domácnosti s imobilným človekom. Preto garantujeme nástup na opravu už do 24 hodín od oznámenia poruchy, a to ako jediní na Slovensku. Dokážeme to vďaka širokej servisnej sieti rozdelenej podľa jednotlivých regiónov.

Xclusive stoličkový výťah - záruka 5 rokov

A to nie je všetko! VELCON oslavuje 15. narodeniny, ale darčeky budete dostávať vy! Prinášame 5 ročnú záruku na stoličkový výťah Xclusive. Fľaša kvalitného vína a malá pozornosť je prichystaná pre každého, kto si zakúpi ktorýkoľvek stoličkový výťah z našej ponuky.

 

Pre viac informácií nás kontaktujte na bezplatnom tel. čísle: 0800 199 060 alebo na e-mailovej adrese velcon@velcon.sk.

 


  Máte záujem o podobné riešenie?
  Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Nonstop bezplatná infolinka

  0800 199 060
  Support develop by Greativity.sk