hello world!
Published: 13 februára, 2019

Stoličkový výťah Acorn 180 sme úspešne navrhli a inštalovali v dome na východnom Slovensku

Stoličkový výťah na schody - Inštalácia v rodinnom dome

Inštalácie zariadení pre imobilných robíme po celom Slovensku a práve jednu zaujímavú na schodiskový výťah sme realizovali u nášho klienta na východe. Klient potreboval vyriešiť bariéru schodov a my sme ochotne prišli priamo k nemu domov a navrhli mu projekt riešenia problému so schodami celkom zadarmo. Všetky naše návštevy a návrhy sú nezáväzné a bezplatné. Je len na našich klientoch, či sa pre ne nakoniec rozhodnú.

 

Stoličkový výťah na schody bol pre klienta jasnou voľbou

Klient potreboval problém so schodami riešiť čo najskôr a preto sme, aj s ohľadom na ďalšie potreby, navrhli stoličkový výťah na schody Acorn 180. Toto zariadenie pre imobilných sme schopní dodať a nainštalovať už na druhý deň a to aj na viacero schodiskových ramien, vďaka modulárnemu systému vodiacej koľaje, ktorá je ľahko zložiteľná ako lego. Zariadenie má okrem iného aj výhodnú cenu, a to vďaka skladovému systému komponentov. Hovoríme o kombinácii modernej vodiacej koľaje a estetickej sedačke, ktorú si môžete pozrieť aj na priložených fotografiách. Svojim príjemným vzhľadom výborne zapadla do interiéru a nepôsobí vôbec rušivo, práve naopak. Klient ocenil aj ľudské a otvorené jednanie našich ľudí, ktorí vždy radi predstavia návrh a ideu a to bez akéhokoľvek nátlaku a viazanosti.

 

Zvažujete podobný projekt sedačkového výťahu? Ozvite sa nám a pošleme za vami nášho regionálneho zástupcu

Sme spoločnosť, o ktorej aj naši klienti vedia, že radi pomôžeme v odstraňovaní bariér a radi vymyslíme, aj akým spôsobom. Avšak konečné rozhodnutie je vždy na samotnom klientovi. Rovnako poskytujeme všetkým našim zariadeniam promptný servis a nonstop prehliadky zariadení. Máme regionálnych zástupcov po celom Slovensku, preto pre nás nie je problém, ísť za našimi klientmi kdekoľvek a kedykoľvek, ako v tomto prípade na východné Slovensko.

 

S vašim projektom bezbariérovosti vám poradíme úplne bezplatne

Sme tu pre našich klientov a všetkých, ktorí potrebujú poradiť, zmerať, zistiť možnosti a koľko by ich to stálo, s ohľadom na požiadavky, ktoré majú byť naplnené. Sme tu pre vás na bezplatnej linke 0800 199 060, ale aj vďaka týmto článkom. Veríme, že vám rozšíria predstavu, aké všetky bariéry a akými spôsobmi sa dajú úspešne odstrániť.

 

 

 

Zaujíma vás cena stoličkové výťahu?

Nechajte si u nás vypracovať cenovú ponuku stoličkového výťahu podľa vami zvoleného projektu na mieru. Stačí keď sa nám ozvete na naše známe kontaktné údaje.

 


  Máte záujem o podobné riešenie?
  Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Nonstop bezplatná infolinka

  0800 199 060
  Support develop by Greativity.sk