Stoličkový výťah HANDICARE 1100

Ide o inovatívny stoličkový výťah s najužšou koľajou na slovenskom trhu. Model Handicare 1100 má zabudované bezpečnostné senzory, ktorý zastavia výťah vždy keď mu do cesty dostane akákoľvek prekážka. Z aktuálne dostupných výťahov na našom trhu, práve Handicare zaberá najmenej miesta. Najžiadanejšou funkciou, ktorú tento stoličkový výťah má, je patentovaná technológia pohonu 4 tichých motorov. Svojím prevedenám prináša do každej domácnosti maximálne pohodlie a najmä bezpečný presun.

 

Moderná technológia stoličkového výťahu

Výťah vyniká aj modernou technológiou EasyGlide, ktorá zaisťuje plynulú jazdu za pomoci jemného a kĺzavého pohybu a zastavenia. Samotný výťah nie je postavený na funkcii ozubeného pohonu a preto je oveľa odolnejší voči nečistotám. Vďaka tejto vlastnosti ho nie je nutné premazávať ako pri iných typov výťahov. Veľká časť je plne zložiteľná, čo šetrí oveľa viac priestoru ako si viete predstaviť. Ide o jediný stoličkový výťah tohto typu na Slovensku. Výťah je plne certifikovaný podľa normy EN 81-40, určenej pre schodiskové výťahy.

 

Popredné vlastnosti výťahu:

  • Nosnosť až do 140 kg
  • Patentovaná technológia štyroch tichých motorov
  • Bezpečnostný senzor na zastavenie v prípade prekážky
  • Funkcia nepredtržitého nabíjania
  • Záložná batéria
  • Najužšia koľaj dostupná na našom trhu

 

Cena stoličkového výťahu

Všetky naše inštalácie stoličkových výťahov sú prispôsobené na mieru klienta. Aj preto jeho konečná cena je závislá od viacerých faktorov projektu. Aj z toho dôvodu vám ponúkame bezplatné zameranie a obhliadku priamo u vás kdekoľvek na Slovensku. zavolajte nám na bezplatnú infolinku  0800 199 060 a dohodneme si ďalší postup k vašej spokojnosti.

Máte záujem o stoličkový výťah?
  • Domáci výťah pre imobilných
  • Schodiskový výťah s najužšou koľajou

Video ukážka stoličkového výťahu

Získajte stoličkový výťah cez finančný príspevok od štátu
KONTAKTUJTE NÁS

Nonstop bezplatná infolinka

0800 199 060
Support develop by Greativity.sk