Stoličkový výťah pre imobilných – Hawle

Pri tomto type stoličkového výťahu nezáleží na prevedení vášho schodiska. Rovnako dobre zvládne ako rovné, tak aj oblúkové, či ľpirálové typy schodísk. Jeho univerzálnosť zaručuje, že môže byť umiestnený aj na schodiskách, ktoré dosahujú sklon až do 75°. Aj preto ho možno radiť medzi prvú voľbu pre točité schodiská. Svojimi vlastnosťami výborne obstojí v interiéri, ale aj v exteriérových podmienkach.

 

Bezpečnosť a odolnosť stoličkového výťahu

Hawle je tvorený len z tých najkvalitnejších materiálov, aby odolali vonkajším nepriaznivým podmienkam. Povrchová úprava sedačiek odolá zvýšenej vlhkosti vo vonkajších podmienkach. Vodeodolnosť je garantovaná aj pri všetkých elektronických častiach tohto výťahu, čo len zvyšuje jeho celkovú odolnosť.

 

Popredné vlastnosti výťahu:

  • Zvláda sklon schodiska až do 75°
  • Je 100% odolný voči vonkajším podmienkam
  • Dokáže prekonať akýkoľvek typ schodiska
  • Vyrobený z najkvalitnejšej ocele
  • Ideálny do interiéru, ale aj exteriéru

 

Cena stoličkového výťahu

Každý z našich bezbariérových projektov je tvorený na mieru podľa požiadaviek klienta. Jeho cena je preto závislá od konkrétnych vlastností projektu, ktorú ovplyvňujú napríklad aj: spôsob ukotvenia, výber doplnkov, dĺžka dráhy koľaje atď.. Preto vám v prvom kroku ponúkame bezplatné zameranie a obhliadku našimi technikmi kdekoľvek na Slovensku. Stačí keď nám zavoláte na bezplatné číslo: 0800 199 060.

Máte záujem o stoličkový výťah?
  • Stoličkový výťah pre imobilných - Hawle
  • Hawle - Stoličkový výťah do exteriéru

Video ukážka stoličkového výťahu

Získajte stoličkový výťah cez finančný príspevok od štátu
KONTAKTUJTE NÁS

Nonstop bezplatná infolinka

0800 199 060
Support develop by Greativity.sk