Acorn 130 stoličkový výťah do exteriéru

Tento typ stoličkového výťahu na schody vhodného aj do exteriéru si zakladá na vysokých štandardoch, pri ktorých je každý detail navrhnutý tak, aby spĺňal vysoké nároky na bezpečnosť a pohodlie. Výťah je stelesnením bezpečnej prepravy, vďaka ktorej prekoná každý typ priameho schodiska. Ide o nový typ schodiskového výťahu na našom trhu. Svojimi vlastnosťami je vhodný ako do interiéru, tak aj exteriéru. Vyznačuje sa malými rozmermi, ktoré na schodoch budú zaberať len minimum miesta.

 

Bezpečnosť výťahu na schody a jeho ovládanie

Ovládanie Acornu 130 patrí medzi tie výťahy, ktoré je maximálne intuitívne a jednoduchí. Bezpečnosť je zabezpečená jednoduchým vysadaním a nasadaním, ktoré uľahčuje najmä otáčajúca sa sedačka v smere výstupu, alebo nástupu.

 

TOP vlastnosti stoličkového výťahu:

  • Ideálny na priame schodiská
  • Dodanie je možné ihneď
  • Odolnosť proti vonkajším poveternostným vplyvom
  • Vhodný do interiéru, ale aj exteriéru

 

Cena stoličkového výťahu

Cena stoličkového výťahu je závislá od viacerých faktorov, nakoľko existuje veľa variácií a možností inštalácie. Do výslednej ceny vstupujú aj také detaily, akými sú: dĺžka dráhy, spôsob ukotvenia výťahu a podobne. Aj z tohto dôvodu vám ponúkame možnosť obhliadky a zamerania vášho projektu našimi odborníkmi priamo v mieste realizácie a to úplne ZADARMO. Ozvite sa nám na bezplatnú infolinku: 0800 199 060, aby sme si dohodli bližšie detaily vášho projektu.

Máte záujem o stoličkový výťah?
  • Acorn 130 - výťah na schody
  • Detail stoličkového výťahu - Acorn 130
  • Ovládanie stoličkového výťahu

Video ukážka stoličkového výťahu

Získajte stoličkový výťah cez finančný príspevok od štátu
KONTAKTUJTE NÁS

Nonstop bezplatná infolinka

0800 199 060
Support develop by Greativity.sk