hello world!
Published: 17 mája, 2016

Šikmá schodisková sedačka Flow 2

Stoličková sedačka Flow 2 patrí k špičke medzi stoličkovými výťahmi. Vďaka technológii jednorúrovej koľajnice umožňuje prekonávať špecifické, veľmi úzke, točené schodiská s extrémnym sklonom. Poradí si s náročným interiérom, úzkymi chodbami, schodiskami a zaručí vám komfortný bezbariérový prístup do všetkých obytných priestorov. Umožňuje to jej jedinečné a originálne technické riešenie.

 

Schodisková sedačka Flow 2 od Velconu – jednotka na trhu.

Šikmá schodisková sedačka Flow 2

Jedinečné technické riešenie stoličkovej sedačky Flow 2
Stoličková sedačka Flow 2 je jediným typom stoličkového výťahu, pri ktorom sa sedačka motoricky natáča nielen v koncových staniciach, ale aj počas jazdy. Táto jedinečná a patentovaná funkcia predurčuje túto schodiskovú sedačku na prekonanie prakticky akéhokoľvek schodiska.
Tento, na prvý pohľad jednoduchý, kompaktný stoličkový výťah skrýva svoju výnimočnosť a dômyselnosť vo vnútri, v jeho motorickej časti. Tam sa nachádza špeciálny patentovaný motorický otočný systém, vďaka ktorému schodisková sedačka Flow 2 dokáže prekonať schodisko s minimálnou šírkou až 610 mm a so stúpaním pod uhlom schodiska až 70°. Jednorúrová koľajnica je pritom veľmi nízko na schodisku a tak šikmá schodisková sedačka Flow 2 je najprispôsobivejšia k profilu schodiska.

Ďalšie výborné vlastnosti šikmej schodiskovej sedačky Flow 2
Jedinečné technické riešenie a prevedenie nie sú jedinými výhodami tohto výťahu. Imobilnému pacientovi ale aj jeho opatrovateľovi poskytuje niekoľko ďalších dôležitých a praktických vymožeností ako napr.:

Komfort
Schodisková sedačka má ergonomicky tvarované sedadlo, potiahnuté kvalitným materiálom, ktoré užívateľovi poskytuje príjemnú jazdu.

Estetický vzhľad
Dizajn schodiskovej sedačky je navrhnutý tak, aby užívateľovi vyhovel aj po estetickej stránke. K dispozícii je možnosť výberu farby sedačky ale aj koľajnice.

Flexibilita
Výška sedadla sedačky je nastaviteľná do 5 rôznych výšok, pričom je možné toto nastavenie aj automatizovať. Ovládacie prvky je možné umiestniť na ľubovoľnej strane sedačky.

Bezpečnosť
Bezpečnosť užívateľa schodiskovej sedačky zabezpečuje množstvo bezpečnostných prvkov ako samonavíjací pás, citlivé okraje sedačky, núdzová brzda a núdzový zosun do dolnej stanice v prípade výpadku elektrickej energie.

Technické parametre
Rýchlosť:max 0,15m/s
Typ pohonu: ozubený hrebeň a pastorok
Výkon motora: 350 W – hnací motor, 350 W horizontálny motor
Nosnosť: 125 kg
Napájanie: 2×12 V dobíjateľné batérie

Objednajte si schodiskovú sedačku Flow 2 výhodne u nás
Objednávkou tohto výborného pomocníka pre imobilných pacientov získavate u nás aj kvalitné odborné poradenstvo, spoľahlivý servis a výhodnejšiu cenu. Informujte sa na bezplatnej linke 0800 199 060

Nonstop bezplatná infolinka

0800 199 060
Support develop by Greativity.sk