hello world!
Published: 8 apríla, 2019

Prispôsobiteľný schodiskový výťah FREELIFT aj na neprispôsobiteľné schody

Pre našu klientku z Bratislavy sme v jej architektonicky netradičnom rodinnom dome inštalovali pomôcku – schodiskový výťah na schody. Práve strmé a úzke schody a ich prekonanie bolo jej najväčším každodenným problémom, ktorý sme sa snažili vďaka vhodnému výberu zariadenia odstrániť.

Schodiskový výťah Freelift – Ideálna voľba pre tento projekt

Na inštaláciu sme navrhli zariadenie - schodiskový výťah typu FREELIFT, ktorý sa svojimi vlastnosťami výborne hodí do tohto domu a riešenia schodov. Toto zariadenie používa jednu vodiacu rúrku, ktorá sa prispôsobí tvarom aj smerom každému schodisku, v tomto prípade aj úzkemu schodisku našej  klientky.

Prednosti stoličkového výťahu FREELIFT

Veľkou výhodou zariadenia je aj v tomto prípade schopnosť natáčania sedadla počas jazdy práve podľa prechodu úzkymi časťami. To zabezpečuje funkcia „TURN&GO“, tak aby to čo najlepšie vyhovovalo imobilnej osobe a úzkym priestorom, cez ktoré musí sedačka aj s klientom prejsť. V prípade týchto sedačiek je možné si vybrať dizajn podľa svojho gusta, v tomto prípade si klienta pekne zladila vodiacu koľaj a sedačku v bielo - béžovej farbe v rámci interiéru svojho domu. Ďalším plusom výťahu je aj extra silná batéria, ktorá zabezpečí bezproblémovú prevádzku aj bez častého nabíjania, alebo v prípade využívania stoličkového výťahu pri viacerých poschodiach.

Pre niekoho menej podstatné, ale medzi ďalšie zaujímavé benefity zariadenia patrí LED podsvietenie sedačky, ktoré napomáha ľahšej orientácii v tme, alebo ľahko vyťahovateľný bezpečnostný pás a dva diaľkové ovládače. Samotná inštalácia zariadenia je veľmi rýchla a jednoduchá. Stoličkový výťah Freelift vám radi navrhneme pri zameraní vášho schodiska a ukážeme Vám vizualizáciu, ako bude vyzerať stoličkový výťah práve na vašom schodisku, vďaka dômyselnej technológii zamerania.

Cena stoličkového výťahu

Cena aj takéhoto projektu a stoličkového výťahu závisí od konkrétnej predstavy a veľkosti projektu. Našťastie vám ju dokážeme vypracovať takmer okamžite. Preto nás neváhajte kontaktovať na našej nonstop bezplatnej infolinke: 0800 199 060, kde vám veľmi radi a bezplatne poradíme. Našou prednosťou je bezplatné vypracovanie projektu a pomoc pri vybavení štátneho príspevku na zdvíhacie zariadenia pre imobilných.


  Máte záujem o podobné riešenie?
  Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Nonstop bezplatná infolinka

  0800 199 060
  Support develop by Greativity.sk