hello world!
Published: 27 novembra, 2018

Domáce stoličkové výťahy pre rodinný dom | Referencia

Stoličkový výťah - Xclusive

Veľmi si vážime našich klientov, ktorí nám prejavili dôveru pri otázkach bezbariérových projektov. O to viac, keď sa stretneme s takými, ktorí nám túto dôveru prejavia vo viacerých projektoch naraz. Výnimkou nie je ani tento najnovší projekt z inštalácie dvoch typov stoličkových výťahov, a to u nášho partnera z okresu Pezinok.

 

Moderný dom, ktorý potreboval inštalovať stoličkový domáci výťah v dvoch rôznych modeloch

Aj na Slovensku sa nájdu domy, ktoré pre stopercentné riešenie bezbariérových výziev a poskytnutie maximálneho pohodlia pre imobilných pacientov a seniorov, potrebujú vyriešiť viacero presunov rôznymi typmi projektov a produktov. Peknou ukážkou je práve tento aktuálny projekt zo spomenutého Pezinka, kde sme v rámci jedného domu inštalovali hneď dva stoličkové výťahy. Jeden typ schodiska si vyžiadal stoličkový domáci výťah na priamy smer (v aktuálnej ponuke s rozšírenou zárukou na 5 rokov) a jeden na točité schodisko.

Domáci stoličkový výťah na schody

Pre točité schodisko bol použitý model Freelift, ktorý dokonale zapadol do moderného interiéru tohto rodinného domu. Priame schodisko naopak pomáha klientovi prekonať náš ďalší, veľmi obľúbený, stoličkový výťah na schody Xclusive.

 

Zaujímate sa o cenu stoličkového výťahu?

Ozvite sa nám na naše známe kontakty:
Bezplatná infolinka: 0800 199 060
Email: velcon@velcon.sk

A my vám radi vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Každý projekt je totiž iný a potrebuje osobitný prístup pri návrhu bezplatného projektu. Preto sa nám stačí ozvať, a veľmi radi vám pomôžeme s jeho realizáciou.

 

Výťah na schody pre imobilných

 

Pre záujemcov ponúkame aj možnosť získať štátny príspevok na bezbariérové zariadenia, a to až do výšky 95% jeho hodnoty.

 


  Máte záujem o podobné riešenie?
  Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Nonstop bezplatná infolinka

  0800 199 060
  Support develop by Greativity.sk