hello world!
Published: 1 marca, 2018

Acorn 180 - stoličkový výťah novej generácie

Stoličkový výťah Acorn 180 je výťah pre imobilných, ktorý spája všetky dôležité faktory a predstavy a želania klienta. Vodiaca koľajnica „Fasttrack“ je jedinečná svojho druhu a je vyvinutá tak, aby jej montáž bola možná ihneď a na akékoľvek schodisko. Spoločnosť Acorn vymyslela stavebnicový spôsob vodiacej koľajnice, ktorý prináša viacero výhod pre klienta. Najdôležitejšie pre klienta je vždy kvalita a bezpečnosť zdvíhacieho zariadenia na prevoz imobilnej osoby a tu je stoličkový výťah Acorn 180 naozaj vynikajúcim. Množstvo bezpečnostných prvkov starajúcich sa o vašu maximálnu bezpečnosť, plynulosť jazdy a komfort, zaručujú naozaj bezstarostné používanie stoličkového výťahu.

To čo však Acorn prináša klientom, a čo nenájdete u iných podobných produktov sú:

 • Montáž už na druhý deň. Aj na točité schodisko a variabilné dráhy
 • Nižšia cena oproti klasickým stoličkovým výťahom
 • Možnosť vodiacu koľaj kedykoľvek aj zdemontovať a zložiť znova. Prípadne použiť komponenty na inom schodisku

  

 

Výhradným dodávateľom a montážnou firmou na Slovensku je VELCON spol. s r.o., ktorá vám tento schodiskový výťah nie len dodá na mieru, ale poskytne vám aj kvalitný a rýchly servis a revízie zdvíhacích zariadení pre imobilné osoby. A to v rámci celého Slovenska.

Poskytnemen vám bezplatné a nezáväzné zameranie a obhliadku miesta inštalácie.

Stačí si nahlásiť záujem o beplatnú návštevu, alebo nám zavolajte na našu bezplatnú linku 0800 199 060.

 


  Máte záujem o podobné riešenie?
  Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Nonstop bezplatná infolinka

  0800 199 060
  Support develop by Greativity.sk