hello world!
Published: 3 októbra, 2016

5 výhod stoličkových výťahov od Velconu

Uvažujete o kúpe vhodného stoličkového výťahu? Poradíme vám, ktoré kritériá by ste mali zobrať do úvahy a máme pre vás aj konkrétne tipy – Acorn 180 a Minivator 2000. Pozrite sa na to spolu s nami.

Stoličkový výťah
Stoličkový výťah

1. Najvýhodnejšia cena a opätovné použitie
Pochopiteľne, pri kúpe akéhokoľvek produktu treba brať do úvahy jeho cenu a možnosti svojej peňaženky. Zo stoličkových výťahov, ktoré majú variabilné dráhy aj do zákrut, jednoznačne vedie Acorn 180. Jeho výrobca ako prvý na svete vyvinul stoličkový výťah, ktorý sa skladá z typizovaných dielov a komponentov použiteľných na akomkoľvek schodisku. To výrazne znižuje náklady na jeho výrobu a inštaláciu a vďaka tomu má bezkonkurenčnú cenu. Ďalšou výhodou je, že tieto komponenty možno opätovne poskladať na inom schodisku a v inom prevedení. To všetko robí z Acornu 180 ekonomicky najvýhodnejší stoličkový výťah na slovenskom trhu, preto sa na Slovensku teší mimoriadnej obľube. Jeho výhradným dovozcom v SR je spoločnosť Velcon.

2. Vysoká kvalita a priestorové vlastnosti
Dôležité je zohľadniť najmä tieto 3 kritériá – bezpečnosť (tá je u nás samozrejmosťou), nízku kazovosť a priestorové vlastnosti. Pokiaľ ide o nízku kazovosť, stoličkový výťah Acorn 180 patrí vďaka špičkovej technológii a jednoduchosti konštrukčného riešenia medzi najmenej kazové produkty vôbec. Vyššiu poruchovosť by sme si ani nemohli dovoliť, pretože Velcon dodal toto zariadenie už do viac než 3 000 domácností po celom Slovensku. Čo sa týka priestorových vlastností, najmä v malých bytoch a úzkych priestoroch je potrebné mať stoličkový výťah menších rozmerov. V týchto prípadoch odporúčame Minivator 2000, čo je stoličkový výťah s najužšou vnútornou zákrutou (polomerom zatočenia) na trhu a tenkou, iba 4 cm širokou trubicou koľaje. Vďaka tomu vojde naozaj aj do extrémne úzkych priestorov.

3. Bezkonkurenčná dostupnosť a dodacia doba
Kto rýchlo dáva, dvakrát dáva. Veľkou výhodou stoličkového výťahu Acorn 180 je, že ho môžete mať už na druhý deň u vás doma. Pri iných produktoch musíte čakať často 1 až 2 mesiace, kým ho navrhnú, naprojektujú, vyrobia a dopravia z iných štátov. Acorn 180 dodávame prakticky ihneď po objednávke, a to z neho robí absolútnu špičku na našom trhu aj v dostupnosti a dodacej dobe.

4. Dostupnosť náhradných dielov a servisných služieb
Na tento aspekt často zabúdame alebo ho zvykneme podceňovať. Pri bezbariérových zariadeniach by sme ale určite nemali. Je to podobné ako z plynovým kotlom. Predstavte si, že sa niečo pokazí a vy mesiac mrznete, pretože neviete zohnať náhradný diel či opravu. Niečo podobné hrozí aj v prípade stoličkových výťahov, pretože mnohí dodávatelia vám síce predajú produkt, ale tým to pre nich končí. Velcon má, našťastie, ku každému zariadeniu aj kompletné náhradné diely, ako aj kvalifikovaných ľudí, ktorí vám poskytnú potrebný servis.

5. Kvalita montáže a servisu
Ide o jedno z vôbec najdôležitejších kritérií pri výbere stoličkových výťahov a bezbariérových zariadení vôbec. Práve kvalita montáže a servisu patrí medzi najsilnejšie stránky firmy Velcon. Všetkým zákazníkom, ktorí sú držiteľmi Karty výhod ZŤP, garantujeme nástup na opravu zdvíhacieho zariadenia už na druhý pracovný deň po oznámení. Teší nás, že aj v tomto sme krok pred konkurenciou.

V prípade záujmu o naše stoličkové výťahy alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na našej bezplatne infolinke 0800 199 060. Sme tu pre vás.


  Máte záujem o podobné riešenie?
  Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Nonstop bezplatná infolinka

  0800 199 060
  Support develop by Greativity.sk